Про виконання місцевих бюджетів та придбання житла дітям-сиротам – ТАРУТНЕ СЬОГОДНІ

Про виконання місцевих бюджетів та придбання житла дітям-сиротам

В райдержадміністрації відбулась чергова семінар-нарада за участю міського та сільських голів Ананьївського району під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука та голови районної ради Валентина Мокряка. Чи не найбільшої уваги було приділено розгляду питання виконання місцевих бюджетів району за 5 місяців 2017 року. Як доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан, зведений бюджет Ананьївського району по загальному фонду з урахуванням внесених змін по доходній частині виконано на 102,6%, при плані 94 299,1 тис. грн., фактично надійшло 96 797,8 тис. грн., або на 2 498,7 тис. грн. більше.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської міської ради.
Загальний фонд власних надходжень зведеного бюджету за 5 місяців 2017 року (без урахування трансфертів) виконано на 121,7%. При плані 17 506,1 тис. грн., фактично надійшло 121 313,1 тис. грн., що на 3 807,1 тис. грн. більше.
Виконання міського бюджету по загальному фонду власних надходжень становить 140,0%, або на 682,9 тис. грн. більше. Перевиконання є за рахунок плати за землю та єдиному податку: 148,5%, 133,1% відповідно.
З 14 сільських рад виконання плану по загальному фонду власних надходжень є по 11 з них. Недовиконали план надходжень Байтальська, Романівська та Гандрабурівська сільські ради.
Крім того, недовиконали план надходжень по платі за землю Байтальська, Коханівська, Новоолександрівська, Новоселівська та Романівська сільські ради.
Співдоповідачі з даного питання, сільські голови зазначених сільських рад прокоментували та дали пояснення недовиконання місцевих бюджетів.
Підсумовуючи виступ та обговорення голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук висловив прохання конкретно планувати та використовувати кошти вільного залишку, левову частку яких направляти на розвиток інфраструктури.
Далі начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Колойденко поінформував про організацію підвезення учнів в загальноосвітніх навчальних закладах Ананьївського району в 2016-2017 навчальному році. Так, в районі здійснюють підвіз учнів та вчителів 13 автобусів. За межею пішохідної доступності проживають та потребують підвозу 465 учнів, з яких 55 дошкільнята, та 35 вчителів.
В районному бюджеті на виконання програми «Шкільний автобус» передбачено кошти, але їх не вистачає у сумі 340,5 тис. грн..
Кохівський сільський голова Станіслав Рейтор висловив прохання забезпечити «Шкільним автобусом» учнів навчальних закладів даної сільської ради.
Суттєвого обговорення викликало питання виконання повноважень щодо придбання житла дітям-сиротам в частині запровадження відповідних програм у місцевих бюджетах області та передбачення необхідного обсягу фінансових ресурсів у місцевих бюджетах району, з якого виступив начальник Служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов.
Як зазначив посадовець, 06 червня 2017 року відбулася селекторна відео нарада за участю голів районних державних адміністрацій та керівництва обласної державної адміністрації. Питання, що розглядалося стосувалося виконання повноважень щодо придбання житла дітям-сиротам в частині запровадження відповідних програм у місцевих бюджетах області. Акцент робився на необхідності прийняття відповідними місцевими радами програм щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа та фінансування цих програм за рахунок вільних фінансових залишків. На спільній нараді було вирішено, що до розгляду цього питання слід підходити суто прагматично. Спочатку вивчити та скласти перелік осіб, у яких на теперішній час дійсно існує проблема забезпечення житлом. Адже, якщо брати до увагу категорію дітей до 18 років, то більшість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років номінально забезпечені житлом відповідно до їх потреб на цей період – проживання в приміщенні піклувальника, прийомних батьків, в гуртожитках навчальних закладів. Отже, проблема забезпечення житлом постає, як правило, після закінчення навчання.

Згідно статистичних даних, наданих міською та сільськими радами району, на обліку осіб, які потребують покращення житлових умов з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на теперішній час перебуває 68 осіб в 11 місцевих радах. На теперішній час в районі прийнято районну програму, міську програму та програму по Ананьївській Першій сільській раді. Враховуючи вищезазначене, рекомендовано провести моніторинг квартирного обліку щодо з’ясування дійсної потреби в житлі зазначених категорій осіб. У разі наявності таких осіб розробити та затвердити відповідну програму. Зразок програми надасть служба у справах дітей.
Також на нараді з інформацією про оформлення біометричних паспортів в Ананьївському районі виступив виконуючий обов’язки завідуючого Ананьївським районним сектором ГУ ДМС України в Одеській області Сергій Шевцов.
По завершенні розгляду питань порядку денного голова громадської організації «Федерація футболу Ананьївського району» Віктор Мудрик вручив від імені Федерації футболу України футбольний м’яч Кохівському сільському голові Станіславу Рейтору для передачі його сільським футболістам, які 28 травня 2017 року провели футбольний матч за участю ветеранів футболу району.

Джерело: АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*